Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj  XVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi  Panny. Dzień modlitewnej pamięci o rodzicach, dziadkach.
2. Dzisiaj po Mszy św. o 10.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
3. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Codziennie przed Mszą św. na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
4. Z racji Roku Kapłańskiego w każdy czwartek pół godziny przed Mszą św. zapraszamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu.
5. W tym tygodniu I sobota miesiąca.
6. W sobotę rozpoczyna się sierpień – miesiąc abstynencji alkoholowej.
7. W niedzielę 2 sierpnia przypada rocznica śmierci ks. kanonika Benedykta Pacygi. Msza św. w intencji zmarłego ks. Proboszcza o 10.30. Po Mszy św. zapraszamy na krótki film pokazujący fragment życia ks. Benedykta.
8. XXVII Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 31.07 do 12.08. Do tzw. grupy Złotej zapisywać się można codziennie po Mszy św.
9. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
10. Zachęcamy do zakupu bardzo ładnie wydanego albumu o naszym kościele. Kupując     album wspieramy renowację naszego kościoła.
11. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!
 
Świebodzin 26.07.2009, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u