Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj po Mszy św. o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca. 
2. W sobotę przypada 6 rocznica śmierci ks. Benedykta Pacygi. Msza święta w jego intencji o 18.00. 
3. W tym tygodniu I-szy piątek i sobota miesiąca. W piątek i sobotę modlimy się w intencjach wynagradzających. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. W piątek od 17.00.  
4. W sobotę 2 sierpnia odpust Porcjunkuli. Za nawiedzenie swojego kościoła parafialnego lub kościoła, w której posługują franciszkanie, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, a więc należy być w stanie łaski uświęcającej, zerwać więź z jakimkolwiek grzechem, pomodlić się w intencjach Ojca Świętego odmawiając modlitwy Ojcze nasz oraz Wierzę. 
5. Informujemy, że począwszy od dnia dzisiejszego do końca wakacji, nie będzie w niedzielę koronki do Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy, by w niedzielę odmawiać koronkę w domach w rodzinach. W kościele koronka od poniedziałku do soboty o 15.00. 
6. W poniedziałek Msza św. o 18.00 i spotkanie przed Pieszą Pielgrzymką do Częstochowy. W czwartek o godz. 21.00 Zapraszamy wszystkich parafina na APEL MARYJNY z pątnikami udającymi się do Częstochowy. Natomiast w piątek 1 sierpnia o 7.00 rano na Mszę św. rozpoczynającą pielgrzymkę.  
Przy wyjściu z kościoła możliwość zapisania się na duchowego pielgrzyma, podania swoich intencji do modlitwy różańcowej i oczywiście możliwość zapisania się na pielgrzymkę. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili sie w sposób duchowy lub materialny do zorganizowania pieszej pielgrzymki z naszej parafii. 
7. W piątek rozpoczyna się sierpień – miesiąc abstynencji alkoholowej. Zachęcamy do tej konkretnej duchowej pomocy osobom uzależnionym. 
8. Jak zwykle zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką, w której znajdziemy wiele interesujących i pogłębiających naszą wiarę treści. 
9. Za ofiary złożone na remont kościoła i wszelką życzliwość, serdecznie dziękujemy. 
10.Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże! 

Świebodzin 27.07.2014, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u