Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj po Mszy św. o 10.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
2. W czwartek  2 sierpnia odpust Porcjunkuli. 
3. W czwartek  przypada 4 rocznica śmierci ks. Benedykta. Zapraszamy na Mszę św. w naszym kościele o 18.00.
4. W tym tygodniu I czwartek , piątek  i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań , w piątek i sobotę w intencjach wynagradzających. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą.
5. Chorych ks. Mieczysław odwiedzi w poniedziałek, ks. Jan w sobotę
6. W środę na  Mszę św. i spotkanie związane z festynem parafialnym zapraszamy Akcję Katolicką , PZC, Parafialna Rade Duszpasterską  i wszystkich chcących pomóc w realizacji tego przedsięwzięcia.
7. W  każdy czwartek pół godziny przed Mszą św. zapraszamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu oraz wspólnej modlitwy w intencji powołań kapłańskich.
8. W środę  rozpoczyna się sierpień – miesiąc abstynencji alkoholowej. Zachęcamy do tej konkretnej  duchowej pomocy osobom uzależnionym.
9. Prosimy o przyjęcie pielgrzymów na noc z 31.07 na 01.08. Chętnych prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.
10. Osoby, które wyraziły chęć przyjęcia pielgrzymów na noc, zapraszamy we wtorek na Mszę o godz. 18.00 , a następnie o przyjęcia pielgrzymów  do swojego domu. Zapraszamy wszystkich parafina we wtorek o godz. 21.00 na APEL MARYJNY z pątnikami udającymi się do Częstochowy. Natomiast w środę o 7.00 rano do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Mszę św. rozpoczynającą pielgrzymkę. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się w sposób duchowy lub materialny do zorganizowania pieszej pielgrzymki z naszej parafii.
11. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

Świebodzin 29.07.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u