Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj po Mszy św. o 10.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
2. W piątek 2 sierpnia odpust Porcjunkuli. 
3. W piątek przypada 5 rocznica śmierci ks. Benedykta Pacygi. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji o 18.00.
4. W tym tygodniu I czwartek , piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań , w piątek i sobotę w intencjach wynagradzających. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą.
5. W poniedziałek Mszą św. o 18.00 rozpocznie się spotkanie przed Pieszą Pielgrzymką do Częstochowy. W środę o godz. 21.00 Zapraszamy wszystkich parafina na APEL MARYJNY z pątnikami udającymi się do Częstochowy. Natomiast w czwartek 1 sierpnia o 7.00 rano do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Mszę św. rozpoczynającą pielgrzymkę. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili sie w sposób duchowy lub materialny do zorganizowania pieszej pielgrzymki z naszej parafii.
6. W środę na Mszę św. i spotkanie związane z festynem parafialnym zapraszamy Akcję Katolicką , PZC, Parafialna Radę Duszpasterską i wszystkich chcących pomóc w realizacji tego przedsięwzięcia.
7. W czwartek rozpoczyna się sierpień – miesiąc abstynencji alkoholowej. Zachęcamy do tej konkretnej duchowej pomocy osobom uzależnionym.
8. Za ofiary złożone na remont organów – 5200 zł – i wszelką życzliwość, serdecznie dziękujemy.
9. W środę o 14.00 odbędzie się Msza św. pogrzebowa zmarłego byłego starosty p. Ryszarda Szafińskiego.
10. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

Świebodzin 28.07.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u