Ogłoszenia Duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
2. We wtorek 16 lipca NMP z Góry Karmel – M .B. Szkaplerznej. O 18.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.
3. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Codziennie o 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. 
4. W każdy czwartek pół godziny przed Mszą św. zapraszamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu i wspólnej modlitwy w intencji powołań do służby Bożej.
5. W piątek Mszą św. o 18.00 rozpocznie się spotkanie przed Pieszą Pielgrzymką do Częstochowy. Zachęcamy do włączenia się w duchowe pielgrzymowanie. Duchowi pielgrzymi wspierają modlitwą pątników. Karty duchowego pielgrzyma do odbioru w zakrystii. 
6. W przyszłą trzecią niedziele miesiąca ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na remont organów.
7. Zachęcamy do udziału w Spotkaniu Młodych przy Figurze Chrystusa, które odbędzie się 27 i 28 lipca. Centralnym punktem jest Eucharystia o 22.30 i czuwanie z Ojcem Świętym. Już od 12.30 koncerty, modlitwa, spotkania ze świadkami wiary. Jak wspominaliśmy wejściówką są tzw. „okulary Rio-Świebodzin”, które można zakupić przy wyjściu z kościoła. Szczegółowy plan na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.
8. Parafia w Jordanowie zaprasza 21 lipca na Festyn u Świętej Anny w Jordanowie. Szczegóły na plakatach.
9. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

Świebodzin 14.07.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u