Ogłoszenia Duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj trzynasty dzień miesiąca. Zapraszamy na Wieczór Fatimski. O 20.00 modlitwa różańcowa, następnie Msza św. w intencji czcicieli M.B. Fatimskiej i procesja z figurą M. B..
2. We wtorek 15 lipca NMP z Góry Karmel – M .B. Szkaplerznej. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Św.
3. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Codziennie o 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. 
4. W każdy czwartek pół godziny przed Mszą św. zapraszamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu i wspólnej modlitwy w intencji powołań do służby Bożej.
5. W piątek Mszą św. o 18.00 rozpocznie się spotkanie przed Pieszą Pielgrzymką do Częstochowy. Zachęcamy do włączenia się w duchowe pielgrzymowanie. Duchowi pielgrzymi wspierają modlitwą pątników. Karty duchowego pielgrzyma do odbioru w zakrystii. 
6. W przyszłą trzecią niedziele miesiąca ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na remont kościoła. Zakończyliśmy remont elewacji kościoła w Grodziszczu – we wtorek odbędzie się odbiór konserwatorski. W tym tygodniu rozpoczniemy prace budowlano-konserwatorskie przy wieżach i ścianie zachodniej naszego kościoła.
7. Zgodnie z zapowiedzią po każdej Mszy św. zachęcamy do wpisania się na listę popierającą projekt ustawodawczy „klauzula sumienia pacjenta”.
8. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

Świebodzin 13.07.2014, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u