Ogłoszenia Duszpasterskie na XIX Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
2. Trwa sierpień miesiąc abstynencji alkoholowej.
3. W środę przypada 13 dzień m-ca. Z tej okazji zapraszamy na Wieczór Fatimski. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 18.00 tylko o godz. 20.30.
O 20.00 – różaniec , o 20.30 Msza św. w intencji Czcicieli M. B. i po niej procesja z figura Matki Bożej Fatimskiej dookoła kościoła – serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w ten środowy wieczór!
4. W piątek 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP – Głównej Patronki Diecezji – N.M.P. Rokitniańskiej. Porządek Mszy św. jak w niedziele wakacyjne. Po Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Taca przeznaczona jest dla uboższych parafii w diecezji. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
5. W sobotę 16 sierpnia dzień imienin Bpa Diecezjalnego Stefana Regmunta. Pamiętajmy o modlitwie w intencji w intencjach Solenizanta.
6. Parafialny Zespół Caritas w dniach 11 do 17 sierpnia przeprowadzi zbiórkę przyborów szkolnych pod hasłem: Z UŚMIECHEM DO SZKOŁY. Przybory prosimy składać do koszy przy wejściach do kościoła.
7. W przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont kościoła.
8. Za ofiary składane na potrzeby parafii a dziś złożone na KUL serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! 
9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w Gościu Niedzielnym- Krwawy deszcz, In vitro bez granic, w Niedzieli- Wzięta do niebieskiej chwały, Efekt Chazana.
10. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. 

Świebodzin 10.08.2014, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u