Ogłoszenia Duszpasterskie na XIX Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
2. Trwa sierpień miesiąc abstynencji alkoholowej.
3. We wtorek przypada 13 dzień m-ca. Z tej okazji zapraszamy na Wieczór Fatimski. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 18.00 tylko o godz. 20.30.
O 20.00 – różaniec ,a o 20.30 Msza św. w intencji Czcicieli M. B. i po niej procesja z figura Matki Bożej Fatimskiej dookoła kościoła – serdecznie do wspólnej modlitwy w ten wtorkowy wieczór zapraszamy!
4. W czwartek 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP – Głównej Patronki Diecezji – N.M.P. Rokitniańskiej. Porządek Mszy św. jak w niedziele wakacyjne. Po Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Taca przeznaczona jest dla uboższych parafii w diecezji. 
5. W środę 14 sierpnia na Mszę św. i spotkanie organizacyjne w sprawie Festynu Michała zapraszamy poszczególne grupy parafialne i wszystkich chętnych do pomocy. 
6. W piątek o 18.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.
7. W przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont organów w naszym kościoła.
8. W związku z pracami konserwatorskimi na Domu Sióstr poszukujemy zdjęć i opisów wyglądu tego budynku. Jeśli kto posiada takie dokumenty w swoich zbiorach , prosimy o udostępnienie.
9. Za ofiary składane na potrzeby parafii a dziś złożone na KUL serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! 
10. Decyzją Ks. Bpa Diecezjalnego ks. Mieczysław kończy pracę w naszej parafii i zostaje przeniesiony do parafii w Sulechowie. Zapraszam w przyszła niedzielę na Mszę św. o 12.00 w czasie której podziękujemy księdzu za pracę w naszej parafii i prosić będziemy o błogosławieństwo Boże w duszpasterskiej pracy w nowej parafii.
11. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku.

Świebodzin 11.08.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u