Ogłoszenia Duszpasterskie na  X Niedzielę Zwykłą

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Msza św. wieczorna o 18.00 połączona z nabożeństwem i procesją Eucharystyczną. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało:
na ul. Młyńskiej – państwu Pawłowskim i p. Debowskiej oraz przy kościele p. Annie Kyć, p. Robertowi Ziach z żoną i dziećmi i panom Ryszardowi Łotarewicz i Waldemarowi Zachorskiemu.
2. Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj po Mszy św. wieczornej.
3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 10.30 oddamy cześć drugiemu patronowi naszego kościoła św. Antoniemu. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Parafian.
4. W przyszłą niedzielę przypada 13 dzień miesiąca, zapraszamy na Wieczór Fatimski. O 17.30 modlitwa różańcowa w intencjach wynagradzających, następnie Msza św. i po Mszy procesja z figurą M.B. Fatimskiej.
5. W czwartek zakończenie Oktawy błogosławieństwo wianków i ziół. Msza św. z procesją do czterech ołtarzy ustawionych wokół kościoła o 18.00. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy przez następujące grupy: I-Akcja Katolicka, II- Żywy Różaniec, III Caritas, IV Straż Honorowa NSNMP.
6. W piątek uroczystość NSPJ. Msza św. z procesją o 18.00. Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
7. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do s. bierzmowania ( wszystkich grup) z kl. II i III gimnazjum i kl. I szkoły średniej odbędzie się w czwartek 10 kwietnia o 18.00 .
8. Wszystkich którzy pragną pogłębienia relacji z Panem Bogiem Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na rekolekcje w dniach od 3 do 11 lipca w okolicach Zakopanego. Rekolekcje skierowane są do osób dorosłych, rodzin z dziećmi oraz do studentów i młodzieży. Szczegóły na plakatach.
9. Dzisiaj po Mszy zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.
11. Za ofiary składane na potrzeby parafii i inne cele ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 06.06.2010, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u