Ogłoszenia Duszpasterskie na VII Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocna  –  uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
2. Dzisiaj o 12.00 Msza św. Rocznicowa dla dzieci kl. III.
3. Trwa Nowenna do Ducha Św. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Św.
4. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony NSPJ i nabożeństwa czerwcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św., po Mszy Nabożeństwo Czerwcowe.
W niedzielę  nabożeństwo o 17.30-przed Mszą wieczorną. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca nabożeństwo po Mszy św. wieczornej.
5. W sobotę 11 czerwca Pielgrzymka Chorych i Niepełnosprawnych do Rokitna.
6. Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem dzieci i młodzieży nad morze odbędzie się w poniedziałek. Rozpocznie się Mszą św. wieczorną.
7. Kurs Przedmałżeński w parafii Matki Bożej  Królowej Polski rozpocznie się 13 czerwca o 19.00 w kościele.
8. Ksiądz Dziekan i Zarząd Chóru Adoramus zapraszają do kościoła Królowej Polski na Mszę św. i koncert z udziałem chóru z zaprzyjaźnionej parafii z Niemiec w niedzielę 12 czerwca o 10.30.
9. Dzisiaj w naszej ojczyźnie po Mszy św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej;  w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.
10. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! Są wolne intencje w najbliższych dniach prosimy o zamawianie Mszy św.
 
 Świebodzin 05.06.2011, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u