Ogłoszenia  Duszpasterskie na VII  Niedzielę Wielkanocną – Wniebowstąpienie Pańskie

Wspomnienia liturgiczne :
Czwartek –Najświętszej .Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
Sobota – Św. Filipa Nereusza, kapłana
Nabożeństwa :
1. Dzisiaj o godz. 20.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, której przewodniczyć będzie grupa młodzieżowa i nabożeństwo majowe zakończone Apelem Jasnogórskim o godz.21.00. Serdecznie zapraszamy.
2. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz.18.30 w sobotę o godz.8.30.
3. Trwa nowenna do Ducha Świętego.
4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
Sprawy duszpasterskie:
1. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego jest to patronalne święto Odnowy w Duchu Świętym na godz. 20.00 zapraszamy na wspólna modlitwę wszystkich aktywnych członków oraz sympatyków, a także tych wszystkich, którzy mieli styczność z Odnową w Duchu Świętym na nabożeństwo i adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
2. Dnia 01 czerwca / to jest piątek/w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Świebodzinie gościć będziemy ikonę „Chrystusa z Przyjacielem”. Zapraszamy na ten modlitewny wieczór budowania przyjaźni z Chrystusem młodzież szczególnie tą, która przygotowuje się do Sakr. Bierzmowania, grupy parafialne oraz wszystkich, którzy są przekonani, że w przyjaźni z Chrystusem odnajdą nowa radość życia. Powitanie ikony o godz.19.00.
3. Dnia 02 czerwca /to jest sobota/ organizujemy pielgrzymkę do Gorzowa Wlkp. z racji przypadającej 10 rocznicy przyjazdu Ojca Świętego Jana Pawła II do naszej diecezji. Zapisy w kancelarii parafialnej.
4. Również 02 czerwca  organizujemy pielgrzymkę młodzieży do Lednicy. Zapisy i informacje dotyczące pielgrzymki u ks. Dariusza.
5. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych pielgrzymkach.

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u