Ogłoszenia Duszpasterskie na VII Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocy – Wniebowstąpienie Pańskie. Po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
2. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Do tego dnia przygotowujemy się poprzez Nowennę. W sobotę 7 czerwca w seminarium w Paradyżu odbędzie się Akatyst do Ducha Świętego. Rozpoczęcie czuwania o godz. 18.00, o 19.00 Eucharystia, o 21.00 Akatyst.
3. W niedzielę 15 czerwca na Mszy św. o 12.00 uroczystość Rocznicy I Komunii św. dla dzieci kl. III.
4. Rozpoczynamy miesiąc czerwiec i nabożeństwo ku czci NSPJ. Zapraszamy do wspólnej modlitwy: od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św., po Mszy Nabożeństwo Czerwcowe. Dzisiaj z racji I-szej niedzieli miesiąca nabożeństwo również po Mszy wieczornej.
5. Dziękujemy za udział w nabożeństwach majowych i Apelach Maryjnych wieczorem. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę ks. Marka i scholi za codzienne przygotowanie i prowadzenie naszej wieczornej modlitwy.
6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy do modlitwy w intencji powołań, w piątek oddajemy cześć NSPJ, w sobotę Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź codziennie przed Mszą św. Chorych ks. Marek odwiedzi w sobotę od 7.00.
7. Wyjeżdzających na spotkanie młodych LEDNICA informujemy, że wyjazd będzie o godz. 6.00 z parkingu przy kościele. W zakrystii prosimy uzupełnić dane (adres i pesel) oraz dokonać wpłat.
8. Dzisiaj w całej Ojczyźnie po Mszach zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej. Natomiast w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc ofiarom powodzi na Bałkanach.
9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy nabyć przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii.
10. Ks. Proboszcz parafii w Opalewie organizuje wyjazd pielgrzymkowy do Lwowa w terminie 7-11 lipca. Spotkanie organizacyjne dla chętnych 8 czerwca o godz. 17.00 na plebanii w Opalewie. Nasza parafia zaprasza na pielgrzymkę do Włoch w terminie 21-27 czerwca. Bliższe informacje u ks. Macieja.
11. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 01.06.2014, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u