Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. 
2. Dzisiaj 13 dzień miesiąca , zapraszamy na Wieczór Fatimski. O 20.30 modlitwa różańcowa o 21.00 Apel Maryjny zakończony procesją z figurą M. B. Fatimskiej.
3. W poniedziałek święto św. Macieja Apostoła
4. Trwa miesiąc maj i Nabożeństwo Majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św. ,po Mszy Nabożeństwo Majowe. W niedzielę  nabożeństwo
o 17.30-przed Mszą wieczorną. Codziennie o 21.00 zapraszamy na Apel Maryjny.
5. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe . Są to dni  modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli i są obchodzone przed uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego. Nabożeństwo z modlitwami o urodzaje i procesją pod krzyż w te dni  po Mszy św. wieczornej.
6. W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Św.
7. W przyszłą  niedzielę przypada liturgiczna uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
8. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont dachu.
9. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
Siostry Miłosierdzia św. Karola Boromeusza pilnie poszukują informacji na temat okoliczności męczeńskiej śmierci sześciu Sióstr Boromeuszek, które w lutym 1945 roku zostały zamordowane w Świebodzinie przez żołnierzy armii czerwonej.
Prosimy osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę o tych wydarzeniach lub znają datę i okoliczności przeniesienia ekshumowanych ciał sześciu Sióstr Boromeuszek na świebodziński cmentarz o zgłoszenie się pod adres wskazany na ulotkach lub na plebanię. Ulotki leżą przy wyjściu z kościoła. Osoby, których to ogłoszenie dotyczy mogą je ze sobą wziąć. Prosimy również o wskazanie osób, które mogą posiadać informacje na ten temat, a które z różnych względów nie mogły dziś usłyszeć tego ogłoszenia.
Wdzięczni będziemy za wszelkie udzielone informacje.

Świebodzin 13.05.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u