Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. W naszej parafii przeżywamy uroczystość I- ej Komunii Św. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach i ich rodzicach.
2. W przyszłą niedzielę o 12.00 Msza św. dla kl. III z okazji I rocznicy Komunii św. Spotkanie przygotowujące połączone ze spowiedzią św. w piątek o 16.00.
3. Trwa miesiąc maj i Nabożeństwo Majowe. We wtorek ostatnie nabożeństwo Majowe, a od środy rozpoczynamy nabożeństwo czerwcowe ku czci NSPJ. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św. ,po Mszy Nabożeństwo Majowe. W niedzielę nabożeństwo o 17.30-przed Mszą wieczorną.
4. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe . Są to dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli i są obchodzone przed uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego. Nabożeństwo z modlitwami o urodzaje i procesją pod krzyż w te dni po Mszy św. wieczornej.
5. Spotkanie dla wszystkich ministrantów, lektorów i pragnących służyć przy Ołtarzu w poniedziałek rozpocznie się Mszą św. wieczorną.
6. We wtorek obowiązkowe spotkanie przed Lednicą rozpocznie się także Msza św. o 18.00.
7. W środę Międzynarodowy Dzień Dziecka. Na Mszy św. i nabożeństwie modlić się będziemy szczególnie za dzieci.
8. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Chorych ks. Ryszard odwiedzi w piątek od 10.00, ks. Jan w sobotę od 9.00.
9. ks. Mieczysław chorych odwiedzi w Środę 8 czerwca od 7.00. 
10. W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Św.
11. W zakrystii można nabyć płytę CD-cegiełkę w cenie 25 zł – z muzyką patriotyczną i wychwalającą Boże Miłosierdzie. Można także odbierać karty zgłoszeniowe na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy.
12. Wspólnota Ruchu Rodzin Nazaretańskich zaprasza na Rekolekcje z Panem Bogiem. Szczegóły są zamieszczone na plakacie.
13. W przyszłą Niedzielę Zbiórka do puszek na Budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
14. W przyszłą niedzielę przypada liturgiczna uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
15. Dziękujemy za udział w uroczystościach związanych z Peregrynacją i Misjami Parafialnymi. Szczególnie dziękujemy tym osobom i grupom, które przyczyniły się do przygotowania, religijnego przeżycia i uświetnienia tych uroczystości. Bóg zapłać.
16. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 2011.05.29, Proboszcz ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u