Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj w VI Niedziela Wielkanocna. Mszą św. o godz. 15:00 rozpocznie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z grupy ks. Marka.
2. Uroczystość I-ej Komunii Św. w naszej parafii odbędzie się 24 maja o 10.00. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach i ich rodzicach. 
3. Trwa miesiąc maj i Nabożeństwo Majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty: o 18.00 Msza św., po Mszy Nabożeństwo Majowe. W niedzielę nabożeństwo o 17.30 – przed Mszą wieczorną. Przez cały miesiąc maj zapraszamy do udziału o 21.00 w Apelu Maryjnym. 
4. W czwartek św. Św. Macieja, w sobotę św. Andrzeja Boboli.
5. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe, czyli modlitwa o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.
6. W środę 13-ty dzień miesiąca, zapraszamy na Wieczór Fatimski. O 20.00 modlitwa różańcowa następnie Msza św. i procesja z figurą M. B. Fatimskiej ze śpiewem Litanii Loretańskiej. Naszą modlitwę zakończymy Apelem Jasnogórskim.
7. W czwartek, w parafii Miłosierdzia Bożego nabożeństwem majowym o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie młodych ludzi tzw. „Dziesiętników” – także z naszej parafii – odpowiedzialnych za duchowe przygotowanie naszego miasta do obchodów ŚDM. Chętną młodzież zapraszamy do włączenia się w to dzieło.
8. W przyszłą VII Niedzielę Wielkanocną uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszę św. o 15.00 i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Rafała
9. W zakrystii istnieje możliwość zapisania się na wyjazd na spotkanie młodych w LEDNICY, które odbędzie się 6 czerwca. 
10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
11. Dzisiaj po Mszy zbiórka do puszek dla ofiar kataklizmu w Nepalu. W przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont kościoła.
12. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! 
Świebodzin 10.05.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u