Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj V Niedziela Zwykła. W przyszłą niedzielę po Mszy o 12.00 poświęcenie świec dzieciom z kl. II oraz spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.
2. We wtorek 11 lutego NMP z Lourdes- Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych połączona z namaszczeniem osób chorych o 9.00. Wieczorem o 18.00 Odnowa w Duchu Św. zaprasza na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne.
3. W środę na Mszę św. wieczorną i spotkanie zapraszam PZC.
4. W piątek przypada święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.
5. W przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca – ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na remont organów, a dzisiaj po Msz św. zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów w naszej diecezji.
6. Do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny, a w nich artykuły: Historia chorego nie choroby, Tajemnice okrągłego stołu, Przez Kościół przychodzi do nich Chrystus, Niedoceniony prorok, Lourdes w Watykanie.
7. Za ofiary złożone na potrzeby zakonów kontemplacyjnych – 480 zł, składane na potrzeby parafii, i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 09.02.2014, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u