Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Zwykła

1. Dzisiaj V Niedziela Zwykła. Mszą o 15.00 rozpocznie się spotkanie kandydatów do bierzmowania – gr. ks. Rafała.
2. W środę przypada Popielec – rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem odprawiane będą o 7.00, 9.00, 17.00 z udziałem dzieci i o 18.30. W tym dniu obowiązuje post ścisły – jakościowy i ilościowy oraz abstynencja od napojów alkoholowych i innych używek. Ofiary złożone w tym dniu w czasie Mszy św. przeznaczone są na potrzeby Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze. Od środy do niedzieli trwać będą kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.
3. Od dzisiaj do wtorku w naszym kościele trwa tzw. 40-sto godzinne nabożeństwo. Dzisiaj wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o 15.00 do 18.00. W poniedziałek i wtorek adoracja od 17.00 do 18.00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy.
4. W czwartek 11 lutego NMP z Lourdes- Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych połączona z namaszczeniem osób chorych o 9.00.
5. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 15.00 zapraszamy uczniów kl. II gimnazjum wraz z rodzicami. Po Mszy spotkanie informacyjno-organizacyjne dot. Sakramentu B bierzmowania. Osoby dorosłe, które nie przyjęły jeszcze tego sakramentu, a chciałyby to uczynić zapraszamy w czwartek po Mszy wieczornej do kancelarii.
6. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla młodzieży i dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w niedzielę o 17.00.
7. W poniedziałek na Mszę św. i spotkanie zapraszam Odnowę w Duchu Św. ,w środę Akcję Katolicką, w czwartek PZC, i grupę Biblijną.
8. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 12 lutego o 19.00 w parafii Miłosierdzia Bożego.
9. W czwartek zakończyliśmy wizytę duszpasterska – Kolędę. Jednym z zadań które rodzi się z kolędowych spostrzeżeń to potrzeba modlitwy i ofiar w intencji nawrócenia grzeszników. Wobec wielu zaniedbań moralnych i religijnych w rodzinach prosimy o modlitwę w tych intencjach i zapraszamy do wspólnej modlitwy w różnych formach nabożeństw w naszym kościele. Rodzinom, które przyjęły kapłanów i przyniesione przez nich błogosławieństwo, za życzliwość i religijną atmosferę podczas wizyty serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również za złożone przy tej okazji ofiary. Bóg zapłać!
10. Do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny. Ciekawe artykuły dotyczące Wielkiego Postu , oraz: Lustro dane przez Boga; Poczytaj mi tato ;Rodzina jakiej chciał Bóg.
11. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do na potrzeby hospicjów w naszej diecezji, a za ofiary złożone na zakony kontemplacyjne- 437 zł, składane na potrzeby kościoła i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 07.02.2016, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u