Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj V Niedziela Zwykła.
2. W piątek NMP z Lourdes- Światowy Dzień Chorego. Uroczystą Mszę św. w intencji chorych w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego o 11.00 odprawi J.E Ks. Bp Paweł Socha. W imieniu ks. Kustosza serdecznie zapraszamy. Zapraszamy również na Mszę św. w naszym kościele. Msza św. w intencji chorych połączona z namaszczeniem o 9.00.
3. Od poniedziałku do soboty przed Mszą św. wieczorną zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia. Tę modlitwę ofiarujemy w  intencjach wynagradzających i o nawrócenie grzeszników. Natomiast w środę po Mszy św. zapraszamy  na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
4. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania z kl. I szkoły średniej rozpocznie się w przyszłą niedzielę Mszą św. o 18.00.
5. Na prośbę   Ks.  Bpa w przyszłą niedzielę  po Mszy zbiórka do puszek na Hospicja w naszej diecezji. 
6. Za ofiary  składane na potrzeby parafii   serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
Świebodzin 06.02.2011, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u