Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu. 
2. Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Naszym duchowym przeżyciom przewodniczył będzie ks. kan. Piotr Spychała –proboszcz parafii w Dobiegniewie, którego serdecznie witamy. Szczegółowy plan na tablicach ogłoszeń. 
3. Z racji rekolekcji do środy włącznie nie będzie Mszy św. o 7.00 i spotkania Odnowy w Duchu św. Kancelaria parafialna w środę nieczynna.
4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną dzisiaj o 17.00. W czasie Gorzkich Żali zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
5. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy poświęcenie palm, natomiast 11.45 gromadzimy się przed kościołem, gdzie odbędzie poświęcenie palm i uroczysta procesja do kościoła. 
6. W Niedzielę Palmową 13 kwietnia zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami miasta, która rozpocznie się o 19.15 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.
7. Przyłączamy się do przedświątecznej akcji Caritas. Dzisiaj po Mszy św. PZC rozprowadzał będzie paschaliki na świąteczny stół. Ofiary za te świece – minimum 7 zł.- przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas. Natomiast do niedzieli 13 kwietnia do koszy przy drzwiach kościoła będzie można składać żywność( mąka , cukier, makaron, olej, słodycze itp.) dla najbardziej potrzebujących rodzin.
8. Przypominamy ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty przekazane w czasie kolędy prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
9. Za ofiary składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! 

Świebodzin 06.04.2014, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u