Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu. 
2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 10.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
3. Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Naszym duchowym przeżyciom przewodniczył będzie Ks. Janusz Mikołajewicz –proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie, którego serdecznie witamy. Szczegółowy plan na tablicach ogłoszeń. 
4. Z racji rekolekcji do środy włącznie nie będzie Mszy św. o 7.00 i spotkania Odnowy w Duchu św. Kancelaria parafialna w środę nieczynna.
5. We wtorek uroczystość Św. Józefa Oblubieńca. W kaplicy szpitalnej LORO o 14.00 Msza św. odpustowa.
6. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną dzisiaj o 17.00. W czasie Gorzkich Żali zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
7. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy poświęcenie palm, natomiast 11.45 gromadzimy się przed kościołem, gdzie odbędzie poświęcenie palm i uroczysta procesja do kościoła. 
8. Zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta. Uroczystość będzie miała miejsce w niedzielę 24 marca. Początek o godz. 19.30 w kościele św. Michała Archanioła. Następnie przejdziemy ulicami: Szpitalna, 1 Maja, Rondo Wileńskie, Wałowa, 30 Stycznia, Plac Wolności, Łużycka, Osiedlowa, Sulechowska, Szkolna, kościół Miłosierdzia Bożego – Msza św. około 20.30
9. Przyłączamy się do przedświątecznej akcji Caritas. Dzisiaj po Mszy św. PZC rozprowadzał będzie paschaliki na świąteczny stół. Ofiary za te świece – minimum 5 zł.- przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas. Natomiast do niedzieli 24 marca do koszy przy drzwiach kościoła będzie można składać żywność( mąka , cukier, makaron, olej, słodycze itp.) dla najbardziej potrzebujących rodzin.
10. Przypominamy ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem ,nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
11. Parafia w Kęszycy Leśnej zaprasza w sobotę 23 marca o 19.00 na Misterium Pasyjne. Szczegóły na plakacie.
12. Za ofiary złożone dzisiaj na remont organów i te składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 17.03.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u