Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna. 
2. We wtorek uroczystość św. Stanisława Bpa Męczennika, głównego patrona Polski.
3. W przyszłą niedzielę  13  maja rozpoczynamy Wieczory Fatimskie.  20.30 modlitwa różańcowa, o 21.00 Apel maryjny zakończony   procesja z figurą M.B.  Fatimskiej i ze świecami wokół kościoła. Idea przesłania z Fatimy zawarta jest w specjalnym wydaniu gazety, którą można wziąć przy wyjściu z kościoła.
4. Akcja Katolicka  zaprasza w środę po Mszy św. wieczornej na plebanię wszystkich, którzy pragną głębiej poznawać prawdy naszej wiary.
5. Trwa miesiąc maj i nabożeństwo majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św. ,po Mszy Nabożeństwo Majowe. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca nabożeństwo również po Mszy św. wieczornej. Natomiast codziennie o 21.00 zapraszamy na Apel Maryjny. 
6. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 15.00 i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. II gimnazjum.
7. W zakrystii jest możliwość zapisania się na spotkanie młodych w LEDNICY, koszt całkowity 45 zł w tym: przejazd, opłata lednicowa i koszulka. Ilość miejsc ograniczona.
8. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 06.05.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u