Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna. 
2. W środę po Mszy św. wieczornej AK zaprasza na kolejną katechezę na temat Syna Bożego.
3. Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe: od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św. ,po Mszy Nabożeństwo Majowe. W niedzielę nabożeństwo o 17.30-przed Mszą wieczorną. Przez cały maj, codziennie o 21.00 zapraszamy na Apel Maryjny. 
4. Chłopców, którzy chcieliby służyć jako ministranci zapraszamy na spotkanie w środę o 16.30; natomiast spotkanie chętnych, którzy chcieliby zasilić naszą scholę zapraszamy w sobotę o 11.00.
5. W środę w konkatedrze odbyła się diecezjalna uroczystość wręczenia Nagród-Statuetek Człowiek Człowiekowi – dla osób „które swoją postawą i działaniem rozpowszechniają i umacniają ideę dobroczynności w diecezji”. Wśród tegorocznych laureatów był także p. Ryszard Łotarewicz – prezes Akcji Katolickiej i członek PZC, znany nam z organizowania festynu parafialnego. Gratulujemy i życzymy dalszej bezinteresownej, owocnej pracy. 
6. Decyzją Matki Generalnej Siostra przełożona Marietta zostanie przeniesiona na placówkę w Rzymie, a na jej miejsce jako zakrystianka i przełożona przybędzie znana nam s. Bronisława. W niedzielę 25 maja o 9.00 zapraszamy na Mszę św., w czasie której podziękujemy Siostrze za pracę w naszej parafii. 
7. Za ofiary dzisiaj złożone, a przeznaczone na remont kościoła, składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! 

Świebodzin 18.05.2014, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u