Ogłoszenia Duszpasterskie na UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Św. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na czuwanie i modlitwę uwielbienia z Odnową w Duchu Św.
2. W naszej parafii przeżywamy uroczystość I- ej Komunii Św. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach i ich rodzicach.
3. Dzisiaj po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
4. W poniedziałek Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła.
5. Papieskie Dzieła Misyjne w duchu solidarności i troski o braci w wierze ogłaszają dzień 28 maja dniem modlitwy i postu za Kościół katolicki w Sudanie.
6. W przyszłą niedzielę – Niedzielę Trójcy Przenajświętszej – o 12.00 Mszę św. Prymicyjną odprawi  Neoprezbiter ks. Piotr Deptuch,  który posługiwał w pieszej pielgrzymce z naszej parafii na Jasną Górę. Po Mszy udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.
7. Trwa miesiąc maj i Nabożeństwo Majowe. W czwartek ostatnie nabożeństwo Majowe, a od piątku rozpoczynamy nabożeństwo czerwcowe ku czci NSPJ. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św. ,po Mszy nabożeństwo . W niedzielę nabożeństwo o 17.30-przed Mszą wieczorną.
8. W środę na Mszę św. wieczorną i spotkanie zapraszam PZC.
9. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie przed Msza św. Chorych ks. Mieczysław odwiedzi w środę i piątek, ks. Jan w sobotę od 9.30. 
10. W piątek Międzynarodowy Dzień Dziecka. Na Mszy św. i nabożeństwie modlić się będziemy szczególnie za dzieci.
11. W sobotę o 5.00 wyjazd na Spotkanie Młodych w Lednicy. Zbiórka przy kościele.
12. W przyszłą Niedzielę Zbiórka do puszek na Budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
13. Za ofiary złożone na remont dachu w kwocie 4900 zł i te składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! Już wkrótce rozpoczniemy remont dalszej części dachu, o szczegółach poinformuję w najbliższym czasie. 

Świebodzin 27.05.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u