Ogłoszenia Duszpasterskie na Uroczystość Zesłania Ducha Św.

1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Św. Po Mszy wieczornej zapraszamy na czuwanie i modlitwę uwielbienia za dar Ducha Św..
2. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie s. Bronisławę, która przejmie obowiązki Przełożonej Wspólnoty Sióstr Pasterek i posługiwać będzie w zakrystii.
3. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Na Mszę o 12.00 zapraszamy dzieci kl. III z Rodzicami na Rocznicę I Komunii. 
4. W poniedziałek Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła. 
5. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony NSPJ i nabożeństwa czerwcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Do soboty o 18.00 Msza św., po Mszy Nabożeństwo Czerwcowe. W niedzielę nabożeństwo o 17.30-przed Mszą wieczorną. 
6. Dzisiaj o 15.00 rozpocznie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania- gr. ks. Marka, w przyszłą niedzielę o tej samej godzinie spotkanie gr. ks. Macieja.
7. We wtorek zapraszamy na spotkanie Odnowy w Duchu Św. i uwielbienie tańcem.
8. W środę po Mszy św. AK zaprasza na pierwsze spotkanie organizacyjne VII Festynu Michała. Zapraszamy wszystkie osoby z pomysłami, które chciałyby włączyć się w realizację naszego festynu. 
9. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Po mszy wieczornej zapraszam na spotkanie PZC oraz chętnych do posługi w tej w tej grupie. 
10. W piątek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na Wieczór Fatimski. W tym dniu wspominamy również św. Antoniego z Padwy, który jest drugorzędnym patronem naszego kościoła. Dlatego też o 8.45 nabożeństwo o 9.00 Msza św. ku czci św. Antoniego; po Mszy nabożeństwo czerwcowe. O 19.00 spotkanie z Biblią namiot spotkania; o 20.00 w kościele modlitwa różańcowa, o 20.30 Msza św. w intencji Czcicieli M B Fatimskiej i procesja z figurą M.B. Fatimskiej. W tym dniu nie będzie Mszy o 18.00
11. W zakrystii można zapisywać się na wyjazd młodzieży do Rokitna na Spotkanie Młodych, które odbędzie się 20 czerwca. Koszt 15 zł.
12. W przyszła trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona będzie na remont kościoła; dzisiaj po Mszy zbiórka do puszek na pomoc ofiarom powodzi na Bałkanach. 
13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy nabyć przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii.
14. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 08.06.2014, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u