Ogłoszenia Duszpasterskie na Uroczystość najświętszej Trójcy

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. W poniedziałek, wtorek i czwartek Msza św. wieczorna o 18.00 połączona z nabożeństwem i procesją Eucharystyczną. Dzisiaj procesja eucharystyczna po Mszy św. o 12.00. W czwartek zakończenie Oktawy. Po procesji błogosławieństwo wianków i ziół.
2. W piątek uroczystość NSPJ. Po  Mszy św. wieczornej procesja z Najświętszym Sakramentem. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca N.M.P.
3. Dziękujemy za przygotowanie ołtarza na Boże Ciało przedstawicielom Akcji Katolickiej   Stanisławie , Waldemarowi i Tomaszowi Zahorskim, Marii Olejnik,  Dorocie i Robertowi Ziach,   Stanisławowi Rusinowskiemu,   Markowi Małogockiemu, starszym ministrantom  oraz siostrom zakonnym
4. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony NSPJ i nabożeństwa czerwcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.  Do soboty o 18.00 Msza św. ,po Mszy Nabożeństwo Czerwcowe. W niedzielę nabożeństwo o 17.30-przed Mszą wieczorną. 
5. W środę przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na Wieczór Fatimski. W tym dniu wspominamy również św. Antoniego z Padwy, który jest drugorzędnym patronem naszego kościoła. Dlatego też o 8.45 nabożeństwo o 9.00 Msza św. ku czci św. Antoniego; po Mszy nabożeństwo czerwcowe. O 20.30 modlitwa różańcowa, o 21.00 Msza św. w intencji Czcicieli M B Fatimskiej i procesja z figurą M.B. Fatimskiej. W tym dniu nie będzie Mszy o 18.00
6. W przyszłą niedziele  o 12.00  Rocznica  I Komunii dla dzieci kl. III. Spowiedź w piątek od 17.00.
7. Zapraszamy na  spotkanie organizacyjne:  dotyczące  Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę rozpocznie się  w poniedziałek Mszą św. ;dotyczące pielgrzymki do Medjugorie we wtorek Mszą św. o 18.00.
8. W niedzielę 17 czerwca  w Rokitnie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej.
9. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na potrzeby KUL. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na remont dachu.
10. Za ofiary złożone na Świątynię Opatrzności Bożej (720 zł) i składane na potrzeby parafii ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 10.06.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u