Ogłoszenia Duszpasterskie na Święto Świętej Rodziny

1. Dzisiaj Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego, Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Na Mszę św. o 12.00 szczególnie zapraszamy srebrnych i złotych Jubilatów. W czasie Mszy w intencji Jubilatów obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich przez wszystkich małżonków.
2. Po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
3. We wtorek św. Sylwestra papieża-ostatni dzień starego roku. O 17.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.
4. W środę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.- Nowy Rok. Światowy dzień modlitw o pokój. Nie będzie Mszy św. o 7.00 , pozostałe Msze jak w niedzielę.
5. Siostry Pasterki zapraszają 1 stycznia o 12.00 na Mszę św. w intencji swoich dobroczyńców.
6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. Z racji pierwszego piątku zapraszamy na Mszę św. wieczorną o 18.00 i nabożeństwo w intencjach wynagradzających.
7. W czasie kolędy(oprócz I-ego piątku i Objawienia Pańskiego) Msza św. od poniedziałku do piątku o 7.00 i 9.00, w sobotę o 9.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św.
8. W niedzielę 5 stycznia o 15.00 zapraszamy na Mszę św., a następnie na Koncert Kolęd wyśpiewanych w językach polskim, białoruskim i ukraińskim przez zespół „Drewno” z Zielonej Góry – szczegóły na plakacie.
9. Kancelaria czynna w środę od 10.00 do 11.00 oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej.
10. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
11. Drugiego stycznia rozpoczniemy Wizytę Duszpasterską zwana Kolędą. Proszę pamiętać o przygotowaniu stołu nakrytego białym obrusem, na nim krzyż, świece, woda święcona, kropidło. Dzieci i młodzież proszę o przygotowanie zeszytów z katechezy.
Kolęda ma charakter duszpasterski. Kapłan modli się za rodzinę i o błogosławieństwo dla niej na cały rok. Dzieli się bieżącymi sprawami ale i chętnie wysłucha uwag swoich wiernych.
W tym roku również przy okazji kolędy w każdej rodzinie pozostawimy kopertę z nadrukiem „OFIARA NA SEMINARIUM”. Koperty podpisane imieniem nazwiskiem oraz adresem Rodziny, z dobrowolną ofiarą prosimy składać na tacę lub w zakrystii w dogodnym dla siebie czasie do Wielkanocy. 
Kolędę rozpoczynamy od 15.30, w sobotę od 10.00.
12. Gościom i Parafianom życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże! 

Świebodzin 29.12.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u