Ogłoszenia Duszpasterskie na Święto Świętej Rodziny

1. Dzisiaj Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego, Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Na Mszę św. o 12.00 szczególnie zapraszamy srebrnych i złotych Jubilatów. W czasie Mszy w intencji Jubilatów obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich przez wszystkich małżonków.
2. Po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
3. W czwartek św. Sylwestra papieża-ostatni dzień starego roku. O 17.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.
4. W piątek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.- Nowy Rok. Światowy dzień modlitw o pokój. Nie będzie Mszy św. o 7.00 , pozostałe Msze jak w niedzielę. W tym dniu obowiązuje uczestnictwo we Mszy pod sankcją grzechu ciężkiego. Po Mszy wieczornej nabożeństwo ku czci NSPJ.
5. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. 
6. W sobotę Msza św. o 9.00 i 18.00. O 8.30 modlitwa różańcowa w intencjach wynagradzających.
7. Zapraszamy na wieczór kolęd, który odbędzie się w niedzielę 3 stycznia po Mszy św. wieczornej. Kolędy i pastorałki zaprezentuje nasza schola parafialna.
8. Kancelaria parafialna czynna w środę od 10.00 do 11.00 oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej –według potrzeby.
9. Za ofiary złożone na remont kościoła – 6100zł,składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
10. We wtorek rozpoczniemy Wizytę Duszpasterską zwana Kolędą. Proszę pamiętać o przygotowaniu stołu nakrytego białym obrusem, na nim krzyż, świece, woda święcona, kropidło. Dzieci i młodzież proszę o przygotowanie zeszytów z katechezy. Kolęda ma charakter duszpasterski. Kapłan modli się za rodzinę i o błogosławieństwo dla niej na cały rok. Dzieli się bieżącymi sprawami ale i chętnie wysłucha uwag swoich wiernych. W tym roku również przy okazji kolędy w każdej rodzinie pozostawimy kopertę z nadrukiem „OFIARA NA SEMINARIUM”. Koperty podpisane imieniem nazwiskiem oraz adresem Rodziny, z dobrowolną ofiarą prosimy składać na tacę lub w zakrystii w dogodnym dla siebie czasie do Wielkanocy. Kolędę rozpoczynamy od 15.30, w sobotę od 10.00.
Gościom i Parafianom życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże!

Świebodzin 27.12.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u