Ogłoszenia Duszpasterskie na Święto Ofiarowania Pańskiego

1. Dzisiaj IV Niedziela Zwykła – święto Ofiarowania Pańskiego- błogosławieństwo i procesja ze świecami- Dzień Życia Konsekrowanego. Naszym siostrom dziękujemy za posługę i składamy serdeczne życzenia B. bł. i opieki M. Bożej.
2. W środę zapraszamy na Mszę św. i nowennę w intencji czcicieli MB Nieustającej Pomocy.
3. W środę wspomnienie św. Agaty – po Mszy poświęcenie chleba, wody i soli.
4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek przed Mszą wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo w intencji powołań w piątek po Mszy św. nabożeństwo w intencjach wynagradzających. 
5. Chorych ks. Maciej odwiedzi we wtorek od 7.00.
6. Msze św. od poniedziałku do piątku o 7.00 i 9.00 i 18.00; w sobotę o 9.00 i 18.00.
7. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00; w środę od 10.00 do 11.00.
8. W środę zakończyliśmy wizytę duszpasterska – Kolędę. Jednym z zadań które rodzi się z kolędowych spostrzeżeń to potrzeba modlitwy. Wobec wielu zaniedbań moralnych i religijnych w rodzinach prosimy o modlitwę w tych intencjach i zapraszamy do wspólnej modlitwy (Koronka do Bożego Miłosierdzia, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, adoracje czwartkowe, wynagradzające pierwsze piątki i soboty miesiąca, Nabożeństwo Fatimskie, Żywy Różaniec). Rodzinom, które przyjęły kapłanów i przyniesione przez nich błogosławieństwo, za życzliwość i religijną atmosferę podczas wizyty, serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również za złożone przy tej okazji ofiary. Bóg zapłać!
9. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 14 lutego o 19.00 w parafii Miłosierdzia Bożego.
10. Po Mszy św. zbiórka do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych, a w przyszłą niedzielę na potrzeby hospicjów w naszej diecezji. 
11. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 02.02.2014, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u