Ogłoszenia Duszpasterskie na Poniedziałek Wielkanocny

1. Do niedzieli trwa Oktawa Wielkanocy. Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
2. Do soboty modlimy się nowenną, przygotowując się do Święta Miłosierdzia Bożego, które przypada w II Niedzielę Wielkanocną. Z racji tego Święta w niedzielę 12 kwietnia o 15.00 zapraszam na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego a następnie na Mszę św. i koncert finałowy Warsztatów Muzycznych.
3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Diecezjalnej. 
4. W piątek 17 kwietnia o 19.00 w naszym kościele rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. Zainteresowanych zapraszamy. 
5. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary na Seminarium Duchowne, na Caritas, za produkty żywnościowe dla potrzebujących rodzin, jak i za dzisiejszą tacę przeznaczoną na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze . Bóg zapłać! 
6. W dniach 10-12 kwietnia b.r. w naszej parafii organizowane będą Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne. Prowadzącymi będą panowie Piotr Pałka i Hubert Kowalski, wysokiej klasy dyrygenci i kompozytorzy muzyki związanej z liturgią, mający na koncie prowadzenie wiele znaczących wydarzeń jak m.in. oprawa liturgii podczas wizyty Papieża Benedykta XVI w Polsce czy prowadzenie liturgii podczas uroczystości kanonizacji świętej siostry Faustyny Kowalskiej w Rzymie. Nie ma ograniczeń wiekowych. Rozpoczęcie w piątek o godz. 16.30 w Szkole Podstawowej nr 2. Zachęcamy do udziału. Więcej informacji na plakatach oraz na stronie internetowej. Prosimy chętne rodziny o przyjęcie uczestników spoza naszego miasta na nocleg w dniach 10-12 kwietnia, tj. z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Prosimy o zgłaszanie się do Zakrystii.

Świebodzin 06.04.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u