Ogłoszenia Duszpasterskie na Poniedziałek Wielkanocny

1. Do niedzieli trwa  Oktawa Wielkanocy. Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
2. Do soboty modlimy się nowenną, przygotowując się do Święta Miłosierdzia Bożego, które przypada w II Niedzielę Wielkanocną. Z racji tego Święta w  niedzielę 15kwietnia o 15.00 zapraszam na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
3. W środę po  Mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. Na tę Mszę św. zapraszam także PZC.
4. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z kl. III gimnazjum: gr. I w środę; gr. II w czwartek, gr. III w piątek. O 18.00 Msza św. po Mszy spotkanie.
5. Autokar z pielgrzymami do Częstochowy odjedzie w sobotę o 20.30 z parkingu przy kościele. 
6. Dziękujmy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary na Seminarium Duchowne, na Caritas, za produkty żywnościowe dla potrzebujących rodzin, jak i  za dzisiejszą tacę przeznaczoną na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze . Bóg zapłać!

Świebodzin 09.04.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u