Ogłoszenia Duszpasterskie na Poniedziałek Wielkanocny

1. Do niedzieli trwa Oktawa Wielkanocy. Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
2. Do soboty modlimy się nowenną, przygotowując się do Święta Miłosierdzia Bożego, które przypada w II Niedzielę Wielkanocną. Z racji tego Święta w niedzielę 07 kwietnia o 15.00 zapraszam na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego a następnie na Mszę św.
3. W tym tygodniu I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji powołań oraz w intencjach wynagradzających.
4. W czwartek na msze św. i spotkanie zapraszam PZC.
5. Już dziś informujemy, że Kurs Przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w piątek 12 kwietnia o 19.00. Zainteresowaną młodzież zapraszamy.
6. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary na Seminarium Duchowne, na Caritas, za produkty żywnościowe dla potrzebujących rodzin, jak i za dzisiejszą tacę przeznaczoną na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze . Bóg zapłać!
7. Parafia Miłosierdzia Bożego zaprasza na Koncert Organowy w niedziele 7 kwietnia o 19.00. Szczegóły na plakacie.

Świebodzin 1.04.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u