Ogłoszenia Duszpasterskie na PoNIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

1. Do niedzieli trwa  Oktawa Wielkanocy. Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
2. Do soboty modlimy się nowenną, przygotowując się do Święta Miłosierdzia Bożego, które przypada w II Niedzielę Wielkanocną. Z racji tego Święta w  niedzielę 1maja o 15.00 zapraszam na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
3. W sobotę  30 kwietnia o 17.30  przy figurze Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata uroczyste przyjęcie i rozpoczęcie Peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego. Na czas pobytu obrazu w Świebodzinie jak i z racji beatyfikacji Jana Pawła II , prosimy o udekorowanie domów flagami narodowymi, papieskimi i maryjnymi oraz emblematami religijnymi.
4. W środę po  Mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
5. W środę  na Mszę św. o 18.00 i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. II gimnazjum, w piątek z kl. III gimnazjum.
6. Dziękujmy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary na Seminarium Duchowne, na Caritas , produkty żywnościowe dla potrzebujących rodzin (przekazaliśmy paczki dla 52 rodzin), jak i  za dzisiejsza tacę przeznaczoną na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze . Bóg zapłać!

Świebodzin  25.04.2011, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u