Ogłoszenia  Duszpasterskie na Niedzielę Zesłania  Ducha  Świętego

Wspomnienia liturgiczne :
Poniedziałek – Najśw. Maryi Panny Matki Kościoła – święto
Wtorek – Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
Czwartek – Nawiedzenie Najśw. Maryi Panny – święto
Piątek – Św. Justyna, męczennika
Nabożeństwa :
1. Dzisiaj o godz.20.00 wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu, na którą zapraszamy grupę Odnowy w Duchu Świętym, grupę młodzieżową i wszystkich tych, którzy pragną uwielbiać Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie, o godz.20.30 nabożeństwo majowe zakończone Apelem Jasnogórskim.
2. We czwartek ostatnie nabożeństwo majowe o godz.18.30.
3.  W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
4. W piątek spowiedź św. w czasie Mszy św., a po południu od godz.17.00.
5.  Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa w piątek po Mszy św. wieczornej o godz.18.30.
Sprawy duszpasterskie:
1. W piątek 01 czerwca o godz.19.00 w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Świebodzinierozpocznie się czuwanie z okazji pobytu w naszym mieście ikony „Chrystusa z Przyjacielem”  z Taize, którą otrzymała młodzież polska podczas ostatniego europejskiego spotkania młodych.
Na czuwanie zapraszamy ludzi młodych, osoby należące do grup parafialnych, młodzież przygotowującą się do sakr. Bierzmowania w naszej parafii, młodzież, która wyjeżdża do Lednicy i wszystkich, którzy pragną odnowić swoją przyjaźń z Chrystusem. Jest to wieczór poprzedzający 10 rocznicę pobytu Jana Pawła II wśród nas. Swoją obecnością pragniemy uszanować wielkiego Polaka, którybył dla nas wzorem przyjaciela Boga i przyjaciela człowieka.
Program czuwania jest następujacy: o godz.19.00 przywitanie ikony,
– o godz.20.00 Msza św. o beatyfikację Jana Pawła II, – godz.21.00 Apel Maryjny,
– godz.21.30 czuwanie.
2. W sobotę  02 czerwca organizujemy pielgrzymkę do Gorzowa Wlkp. z racji przypadającej 10 rocznicy przyjazdu Ojca Świętego Jana Pawła II do naszej diecezji. Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 20 zł. Wyjazd o godz.12.00.
3.  Również 02 czerwca w sobotę pielgrzymka młodzieży do Lednicy.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tych pielgrzymkach.
4.  W niedzielę 17 czerwca rozpocznie się kurs przedmałżeński w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Świebodzinie o godz.18.00 w kościele.
5.  Odwiedziny chorych : – w piątek od godz.8.30 chorzy,do których chodzi ks. Grzegorz – a w sobotę od godz. 8.00 chorzy, do których chodzi ks. Dariusz.

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u