Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Palmową

1. Dzisiaj Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. W czasie Mszy obrzęd poświęcenia palm. 
2. Dzisiaj zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami Świebodzina. O 19.15 gromadzimy się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Następnie przejście wyznaczoną trasą do naszego kościoła. 
3. We wtorek o 18.00 Msza św. i nabożeństwo z modlitwa o uzdrowienie.
4. Kancelaria parafialna w Wielki Piątek nieczynna. 
5. Swoich chorych ks. Maciej odwiedzi we wtorek od 7.00. Do jutra prosimy o zgłaszanie chorych, którzy chcieliby skorzystać z sakramentów św. z racji świąt.
6. Rozpoczyna się liturgiczny obrzęd Wielkiego Tygodnia, Triduum Paschalnego, oraz Świąt Wielkanocnych. Pamiętajmy, że udział w Świętym Triduum Paschalnym jest bezpośrednim przygotowaniem do i jednocześnie świętowaniem największej uroczystości: Zmartwychwstania Chrystusa. Zapraszamy do jak najliczniejszego udziału. Szczegółowy plan obok.
7. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na remonty.
8. Za ofiary złożone na potrzeby parafii te składane na seminarium duchowne i kwiaty do Bożego Grobu serdeczne dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 13.04.2014, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u