Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

 1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego. O 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego następnie Msza św. Z racji dzisiejszego Święta możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia – po Mszy św. zbiórka do puszek dla podopiecznych Caritas
 3. Niedziela Miłosierdzia jest patronalnym świętem Caritas Polska, w ramach której działają oddziały diecezjalne i parafialne. Za pracę na rzecz potrzebujących w naszej parafii serdecznie dziękuję naszemu PZC. Każdy z nas może wspierać to dzieło materialnie, ale  też ofiarować swój czas jako wolontariusz w PZC. Chętnych proszę o zgłaszanie się do ks. proboszcza.
 4. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego – przeniesiona z 25 marca.
 5. Odnowa w Duchu Św. zaprasza na spotkanie ,  Grupa Biblijna w piątek po Mszy św.
 6. Chorych ks. Marek odwiedzi w piątek sobotę.
 7. W piątek 13 kwietnia o 19.00  w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego  rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. Zainteresowanych zapraszamy.
 8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Lwowa. Zapisy i szczegóły w zakrystii i u ks. proboszcza.
 9. W przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont Domu Sióstr.
 10. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 11. W przyszłą niedzielę  15 kwietnia przybywa do naszej parafii męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia. Panowie  z Zielonej Góry jeżdżą po diecezji z upoważnienia Biskupa Tadeusza Lityńskiego. Podróżują również po całej Polsce dzieląc się świadectwem swojego nawrócenia, wiary i żywej obecności Maryi w życiu ich rodzin.
  Będzie można nabyć Traktat o doskonałym nabożeństwie do NMP św. Ludwika de Montfort. Cena książki  to zaledwie 10 zł. Serdecznie zachęcam w imieniu biskupa i swoim do zapoznania się z treścią tej książki, która ukształtowała wielu świętych.

 

Świebodzin  08.04.2018 r.                         Proboszcz   Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u