Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia.
2. Dzisiaj po Mszy wieczornej Odnowa w Duchu św. zaprasza na spotkanie modlitewne.
3. Obowiązkowe spotkanie dla Rodziców dzieci wyjeżdżających na zimowisko z ks. Rafałem odbędzie się dzisiaj po Mszy wieczornej.
4. W piątek 15 stycznia dzień imienin Biskupa Pawła Sochy. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach. Niech dobry Bóg darzy Go błogosławieństwem, a Maryja otacza opieką.
5. W niedzielę 17 stycznia przypada XIX Dzień Judaizmu.
6. Msza św. od poniedziałku do piątku o 7.00 i 9.00, w sobotę o 9.00 i 18.00. Kancelaria czynna w środę od 10.00 do 11.00 oraz w sobotę (według potrzeby) po Mszy św. wieczornej do 19.30.
7. W przyszłą III niedzielę w miesiącu taca przeznaczona jest na remont kościoła.  
8. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i Niedzieli    
9. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
10. Trwa Wizyta Duszpasterska zwana Kolędą. Proszę pamiętać o przygotowaniu stołu nakrytego białym obrusem, na nim krzyż, świece, woda święcona, kropidło. Dzieci i młodzież proszę o przygotowanie zeszytów z katechezy. Kolęda ma charakter duszpasterski. Kapłan modli się za rodzinę i o błogosławieństwo dla niej na cały rok. Dzieli się bieżącymi sprawami ale i chętnie wysłucha uwag swoich wiernych. W tym roku również przy okazji kolędy w każdej rodzinie pozostawimy kopertę z nadrukiem „OFIARA NA SEMINARIUM”. Koperty podpisane imieniem nazwiskiem oraz adresem Rodziny, z dobrowolną ofiarą proszę składać na tacę lub w zakrystii w dogodnym dla siebie czasie do Wielkanocy. W tym roku każdy kapłan zaczyna kolędę od ostatnich numerów na ulicy i ostatnich klatek w bloku. Kolędę rozpoczynamy o 15.30, w sobotę od 10.00.

Świebodzin 10.01.2016, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u