Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę

1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 10.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
2. W środę 27.X na Mszę św. wieczorną i spotkanie zapraszamy Apostolat Maryjny i Straż Honorową NSNMP.
3. Nabożeństwo Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku o 17.00, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30; w niedzielę o 17.30. Dla dzieci (mamy na myśli całą szkołę podstawową) o 16.15. W przyszłą niedzielę zakończenie nabożeństw różańcowych.
4. W czwartek św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum w czwartek  17.00 w  kościele.
6. Zbliża sie się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu przez korzystanie z sakramentu pokuty a także o modlitwie za zmarłych. Już  dziś rozpoczynamy Nowennę za zmarłych w czyśćcu cierpiących. A jak co roku prosimy o zaopatrywanie się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
7. Dzisiaj po każdej Mszy św. będzie można złożyć podpis (z numerem PESEL) na liście popierającej inicjatywę Stowarzyszenia „Contra in vitro” mającą na celu obronę ludzkiego życia w fazie embrionalnej. Szczegóły na plakatach.
8. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie możliwość kupienia książki pt. „Proboszcz od Świętego Michała Archanioła” . Są to wspomnienia o wieloletnim  dziekanie i proboszczu ks. kan. Benedykcie Pacga. Dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na pomnik przy krypcie cmentarnej dzieci utraconych oraz na kontynuację podjętego przez nas przedsięwzięcia.
Cena książki 10 zł.
9. Za ofiary składane na potrzeby parafii, zwłaszcza na remont dachu(4400zł), za dzisiejsze ofiary przeznaczone na misje  serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać. 
 
Świebodzin  24.10.2010, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u