Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę

1. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha św. – kończy się Okres Wielkanocny. Dzisiejsza uroczystość jest misyjnym Dniem Chorych, którego patronką jest Teresa od Dzieciątka Jezus.
2. Dzisiaj po Mszy o 13.15 spotkanie z dziećmi kl. III i ich rodzicami w ramach przygotowania do rocznicy Komunii św.
3. Trwa miesiąc maj i nabożeństwo majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św. ,po Mszy Nabożeństwo Majowe.
W niedzielę nabożeństwo o 17.30-przed Mszą wieczorną.
4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii o 10.00 uroczystość I Komunii Św.
5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca wyjątkowo po Mszy o 12.00.
6. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła.
7. W środę 26 maja Dzień Matki. Modlimy się w intencji Matek żyjących i zmarłych. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Majowe i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy, które ofiarujemy w tych intencjach.
8. Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Katolickiego Zespołu Edukacyjnego mają zaszczyt zaprosić wszystkich Parafian w niedzielę 30 maja po Mszy Świętej o godzinie 13.15 na montaż słowno muzyczny z okazji 90 rocznicy urodzin Sługi Bożego Jana Pawła II.
9. Wszystkich którzy pragną pogłębienia relacji z Panem Bogiem Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na rekolekcje w dniach od 3 do 11 lipca w okolicach Zakopanego. Rekolekcje skierowane są do osób dorosłych, rodzin z dziećmi oraz do studentów i młodzieży. Szczegóły na plakatach.
10. Przyłączamy się do ogólnopolskiej akcji Caritas – pomoc powodzianom dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek dla osób dotkniętych kataklizmem powodzi.
11. Za ofiary składane na potrzeby parafii ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 23.05.2010, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u