Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę

1. Dzisiaj po Mszy św. o 10.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
2. We wtorek 2 sierpnia odpust Porcjunkuli.
3. We wtorek przypada 3 rocznica śmierci ks. Benedykta. Zapraszamy na Mszę św. w naszym kościele o 18.00.
4. W sobotę  6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego.
5. W tym tygodniu I czwartek , piątek  i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań , w piątek i sobotę w intencjach wynagradzających. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą.
6. Chorych odwiedzimy w sobotę od 10.00
7. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Codziennie  o 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
8. W  każdy czwartek pół godziny przed Mszą św. zapraszamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu oraz wspólnej modlitwy w intencji powołań kapłańskich.
9. W czwartek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy PZC.
10.  Jutro  rozpoczyna się sierpień – miesiąc abstynencji alkoholowej.
11. Osoby, które wyraziły chęć przyjęcia pielgrzymów na noc, zapraszamy dzisiaj po mszy o godz. 18.00 do kościoła w celu przyjęcia ich do swojego domu. Zapraszamy wszystkich parafina na godz. 21.00 na APEL MARYJNY z pątnikami udającymi się do Częstochowy. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili sie w sposób duchowy lub materialny do zorganizowania pieszej pielgrzymki z naszej parafii.
12.  W zakrystii można zapisać się na autobus do Częstochowy, który dojedzie do pieszej pielgrzymki w dniu 12 sierpnia. Na ostatnim etapie  można dołączyć się do pielgrzymów. Koszt 80zł.
13.  Przy ołtarzu Matki Bożej można nabyć karty Duchowego Uczestnictwa Pieszej Pielgrzymki oraz różańce z Medjugorie wspierając w ten sposób Pieszą Pielgrzymkę.
14. W przyszłą niedzielę o 16.00 Msza św. dla osób głuchych i niedosłyszących.
15. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

Świebodzin 31.07.2011 r., Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u