Ogłoszenia Duszpasterskie na IX Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj IX Niedziela Zwykła. Po ogłoszeniach wspólna adoracja N. Sakramentu.
2. Dziś w całym Kościele rozpoczyna się Tydzień Modlitwy o Trzeźwość Narodu.
3. We wtorek Dzień Kobiet.
4. W środę przypada Popielec-rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem odprawiane będą o 7.00, 9.00, 17.00 z udziałem dzieci i 18.30. W tym dniu obowiązuje post ścisły – jakościowy i ilościowy oraz  abstynencja od napojów alkoholowych i innych używek. Ofiary złożone w tym dniu w czasie Mszy św. przeznaczone są na potrzeby Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.
5. Od dzisiaj do wtorku trwać będzie 40-godzinne Nabożeństwo  Pokutne o nawrócenie, ducha pokuty i umartwienia na czas Wielkiego Postu. Dzisiaj wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.00 do 18.00. W poniedziałek i wtorek adoracja od 17.00 do 18.00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy.
6. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każda niedzielę o 17.00.
7. Zapraszamy do pogłębiania wiedzy o Biblii. Spotkanie Grupy Biblijnej odbędzie się w czwartek po Mszy św. wieczornej na plebanii.
8. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. I szkoły średniej rozpocznie się Mszą św. o 18.00 w przyszłą niedzielę.
9. W przyszłą niedzielę 13 marca  Mszą św. o 18.00 w naszej parafii rozpocznie się kurs przedmałżeński.
10. Zgodnie z przepisami diecezjalnymi i zaleceniami powizytacyjnymi ks. proboszcz powołał Parafialną Radę Duszpasterską, którą tworzą: przewodniczący- ks. proboszcz, sekretarz- p. Dorota Subsar; członkowie: księża współpracownicy, s. Emmanuela Szwed, p. Urszula Ostrowska, panowie: Łotarewicz Ryszard, Mikulski Rajmund, Olesiak Tomasz, Pawłowski Marian, Szumski Zbigniew, Urbanowicz Sławomir, Zachorski Waldemar, Ziach Robert, Żurakowski Wacław. PRD stanowi zespół duszpasterzy i wiernych świeckich będący organem doradczym proboszcza, działającym według norm wydanych przez biskupa diecezjalnego. Powołanej radzie życzymy bł. Bożego i owocnej współpracy.
11. Za ofiary  składane na potrzeby parafii  i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 06.03.2011, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u