Ogłoszenia Duszpasterskie na IX Niedzielę Zwykłą

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Dzisiaj procesja eucharystyczna po Mszy św. o 12.00. Do czwartku Msza św. wieczorna o 18.00 połączona z nabożeństwem i procesją Eucharystyczną. W czwartek zakończenie Oktawy. Po procesji błogosławieństwo wianków i ziół.
2. W piątek uroczystość NSPJ. Po Mszy św. wieczornej procesja z Najświętszym Sakramentem. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca N.M.P.
3. Dziękujemy za przygotowanie ołtarza na Boże Ciało przedstawicielom Akcji Katolickiej Stanisławie , Waldemarowi Zahorskim, Dorocie i Robertowi Michałowi Ziach, Stanisławowi Rusinowskiemu, Andrzejowi Byczyńskiemu, starszym ministrantom oraz siostrom zakonnym
4. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony NSPJ i nabożeństwa czerwcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Do soboty o 18.00 Msza św. ,po Mszy Nabożeństwo Czerwcowe. W niedzielę nabożeństwo o 17.30-przed Mszą wieczorną. Dzisiaj nabożeństwo rozpoczniemy o 17.00. W łączności z Ojcem Świętym Franciszkiem i całym Kościołem będziemy wspólnie modlić się w intencjach papieskich. 
5. W środę po Mszy wieczornej AK zaprasza na kolejną katechezę o wierze.
6. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź codziennie przed Mszą św.
7. Spotkanie kandydatów do S. Bierzmowania – grupa ks. Mieczysława rozpocznie się Mszą św. o 15.00 w przyszłą niedzielę.
8. Ks. Bp Diecezjalny zaprasza na Pielgrzymkę Chorych i Niepełnosprawnych do domu Cichych Pracowników Krzyża w Głogowie, połączoną z dziękczynieniem za beatyfikację ks. prałata Luigiego Novarese. Szczegóły na plakacie- zapisy w zakrystii.
9. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne dotyczące Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, które odbędzie się w piątek po Mszy św. wieczornej.
10. Kurs przedmałżeński rozpocznie się 14 czerwca o 19.00 w salce przy parafii Matki Bożej
11. Dzisiaj w całej Ojczyźnie po Mszach zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
12. W przyszłą niedzielę po Mszy św. zbiórka do puszek na potrzeby KUL.
13. Za ofiary składane na potrzeby parafii ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! 

Świebodzin 02.06.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u