Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj IV Niedziela Zwykła. Po Mszy o 9.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca
2. Jutro święto Ofiarowania Pańskiego- błogosławieństwo i procesja ze świecami- Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.00 ; w Grodziszczu o 17.00.Po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Naszym siostrom dziękujemy za posługę i z okazji ich święta składamy serdeczne życzenia B. bł. i opieki M. Bożej. Na jutrzejszą Mszę szczególnie zapraszamy dzieci kl. II ze świecami. We wtorek po Mszy wieczornej za zapraszamy rodziców dzieci kl. II do pomocy przy demontażu dekoracji świątecznej.
3. We wtorek po Mszy wieczornej Nowenna do Św. Michała Arch.; w środę zapraszamy na Mszę św. i Nowennę w intencji czcicieli MB Nieustającej Pomocy.
4. We wtorek wsp. Św. Błażeja patrona od chorób gardła. Po Mszy obrzęd błogosławieństwa świecami ; w czwartek wspomnienie św. Agaty- po Mszy poświęcenie chleba , wody i soli.
5. W przyszłą niedzielę o 15.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania – gr. ks. Marka.
6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek przed Mszą wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo w intencji powołań, w piątek i sobotę nabożeństwo w intencjach wynagradzających. W piątek po nabożeństwie Adoracja Biblijna.
7. Chorych ks. Marek i ks. Rafał odwiedzą w sobotę od 7.00.
8. Msze św. od poniedziałku do piątku o 7.00 i 9.00 i 18.00; w sobotę o 9.00 i 18.00.
9. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00; w środę od 10.00 do 11.00.
10. Decyzją Matki Generalnej s. Faustyna zostaje przeniesiona na placówkę w Poznaniu. Za posługę w naszej parafii dziękujemy i życzymy B. bł. w dalszej pracy.
11. W sobotę zakończyliśmy wizytę duszpasterska – Kolędę. Jednym z zadań które rodzi się z kolędowych spostrzeżeń to potrzeba modlitwy i ofiar w intencji nawrócenia grzeszników. Wobec wielu zaniedbań moralnych i religijnych w rodzinach prosimy o modlitwę w tych intencjach i zapraszamy do wspólnej modlitwy( Koronka do Bożego Miłosierdzia, Modlitwy do św. Michała Archanioła, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, adoracje czwartkowe, wynagradzające pierwsze piątki i soboty miesiąca, Nabożeństwo Fatimskie, Żywy Różaniec). Rodzinom, które przyjęły kapłanów i przyniesione przez nich błogosławieństwo, za życzliwość i religijną atmosferę podczas wizyty serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również za złożone przy tej okazji ofiary.
Bóg zapłać!
12. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 8 lutego o 18.00 w parafii M.B. Królowej Polski.
13. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do na potrzeby hospicjów w naszej diecezji. 
14. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
15. Gimnazjum nr 1 zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi 7.02 od 10.00.
16. Stowarzyszenie Solidarni 2010 zaprasza na spotkanie z p. Ewa Stankiewicz i p. Glenem Jorgensenem 8 lutego po Mszy wieczornej w salce przy parafii Miłosierdzia Bożego.

Świebodzin 01.02.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u