Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu tzw. „laetare”. 
2. W przyszła niedzielę po Mszy o 10.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
3. W poniedziałek uroczystość Św. Józefa Oblubieńca. Msza św. odpustowa w kaplicy szpitala LORO o 14.00.
4. Od jutra do środy trwać będą rekolekcje dla dzieci ze szkoły podstawowej. Kancelaria parafialna czynna w środę od godziny 11:00
5. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla dorosłych o 17.30.(w ten piątek prowadzona będzie przez Chór Międzyparafialny Adoramus). Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
6. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy. Prosimy o pisemne składanie intencji do skrzynki przy obrazie Matki Bożej. 
7. W sobotę  zapraszamy na Nabożeństwo Medjugoryjskie. O 17.00 modlitwa różańcowa, o 18.00 Msza św. z obrzędem Duchowej Adopcji. Szczegółowe informacje o tym ważnym dziele w obronie nienarodzonych na folderach przy ołtarzu Matki Bożej.
8. W Wielkim Poście do skarbony przy ołtarzu M.B. Nieustającej Pomocy składamy ofiary na Jałmużnę Postną. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od  pokarmów  mięsnych  w piątki. Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
9. Przyłączamy się do przedświątecznej akcji Caritas. W przyszłą niedzielę PZC rozprowadzał będzie paschaliki na świąteczny stół w cenie minimum 5 zł.. Ofiary za te świece- przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas. Od 25 marca do 1 kwietnia do koszy przy drzwiach kościoła będzie można składać żywność (mąka, cukier, makaron, olej, słodycze itp.) dla najbardziej potrzebujących rodzin.
10. Za ofiary złożone na remont dachu i wszelką życzliwość  serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! Prosimy  jednocześnie  o ofiary na nasze seminarium duchowne, które składamy w podpisanych kopertach. 

Świebodzin 18.03.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u