Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu tzw. „laetare”. Po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca
2. Od 6 do 9 kwietnia odbędą się rekolekcje dla dorosłych. Prosimy o zaplanowanie udziału w tych duchowych przygotowaniach do świąt.
3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
4. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy. Prosimy o pisemne składanie intencji do skrzynki przy obrazie Matki Bożej. Po Nowennie AK zaprasza na kolejną katechezę n.t. Syna Bożego .
5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź z okazji I piątku codziennie przed Mszą św. W czwartek modlimy się w intencji powołań, w piątek i sobotę w intencjach wynagradzających. Chorych ks. Marek odwiedzi a sobotę od 7.00
6. W piątek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie grupy biblijnej rozważającej ewangelię niedzielną.
7. Przypominamy o ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty przekazane w czasie kolędy prosimy składać na tacę lub w zakrystii. Rodzinom, które już uczyniły tę powinność –serdecznie dziękujemy.
8. Przyłączamy się do przedświątecznej akcji Caritas. W przyszłą niedzielę PZC rozprowadzał będzie paschaliki na świąteczny stół w cenie minimum 7 zł.. Ofiary za te świece- przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas. Natomiast od 6 do 13 kwietnia do koszy przy drzwiach kościoła będzie można składać żywność( mąka, cukier, makaron, olej, słodycze itp.) dla najbardziej potrzebujących rodzin.
9. PZST i Z zaprasza gimnazjalistów i ich rodziców 5 kwietnia na Dzień Otwarty. Szczegóły na plakatach.
10. Za ofiary złożone do puszek na misje(800zł),składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać!

Świebodzin 30.03.2014, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u