Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu tzw. laetare. W przyszłą niedzielę Msza o 13.15 z udziałem dzieci kl. I i II i rodziców.
2. Od jutra do środy trwać będą rekolekcje dla szkół średnich, w przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje dla dorosłych.
3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.15; dla dorosłych o 17.30 (w ten piątek prowadzona będzie przez Chr Międzyparafialny). Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
4. Od poniedziałku do soboty przed Mszą św. wieczorną zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia. Tę modlitwę ofiarujemy w intencjach wynagradzających i o nawrcenie grzeszników. Natomiast w środę po Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o pisemne składanie intencji do skrzynki przy obrazie Matki Bożej. Msza św. w intencji czcicieli MB Nieustającej Pomocy wieczorem w każdą pierwszą środę miesiąca.
5. Spotkania formacyjne przed bierzmowaniem dla kl. III gimnazjum odbędą się: w poniedziałek gr. I o 17.00, gr. II o 18.00; w czwartek gr. III o 17.00.
6. W Wielkim Poście do skarbony przy ołtarzu M.B. Nieustającej Pomocy składamy ofiary na Jałmużnę Postną. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postw oraz brak wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątki. Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
7. Przyłączamy się do przedświątecznej akcji Caritas. W przyszłą niedzielę PZC rozprowadzał będzie paschaliki na świąteczny stół. Ofiary za te świece- przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas.
8. W czwartek i piątek między 16.00 a 17.00 w salce- w domu sióstr- przedstawiciele PZC będą pomagały wypełnić PIT-y rencistom i emerytom, którzy chcą przekazać 1% podatku na rzecz Caritas naszej diecezji.
9. W imieniu organizatorów zapraszamy na bezpłatne badania nerek 21 marca od 9.00 do 15.00 w budynku szpitala. Szczegóły na plakacie.
10. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca składamy ofiary na remont dachu naszego kościoła.
11. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! Prosimy jednocześnie o ofiary na nasze seminarium duchowne, które składamy w podpisanych kopertach.

Świebodzin 14.03.2010, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u