Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu tzw. „laetare”. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali swój czas- poza obowiązkiem bycia na Drodze Krzyżowej – i włączyli się w modlitewne czuwanie zainicjowane przez papieża Franciszka.
2. W czwartek uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP. Msza św. odpustowa w kaplicy szpitala LORO o 14.00.
3. Od 22 do 25 marca odbędą się rekolekcje dla dorosłych. Prosimy o zaplanowanie udziału w tych duchowych przygotowaniach do świąt.
4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
5. We wtorek po Mszy wieczornej Modlitwy do Św. Michała Archanioła, w środę Nowenna do M.B. Nieustające Pomocy; codziennie o 15.00 zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia. Tę modlitwę ofiarujemy w intencjach wynagradzających i o nawrócenie grzeszników.
6. W środę na Mszę św. wieczorną i spotkanie zapraszam PZC.
7. Przypominamy o ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty przekazane w czasie kolędy prosimy składać na tacę lub w zakrystii. Rodzinom, które już uczyniły tę powinność –serdecznie dziękujemy.
8. Przyłączamy się do przedświątecznej akcji Caritas. W przyszłą niedzielę PZC rozprowadzał będzie paschaliki na świąteczny stół w cenie minimum 7 zł. Ofiary za świece- przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas. Natomiast od 22 do 29 marca do koszy przy drzwiach kościoła będzie można składać żywność( mąka, cukier, makaron, olej, słodycze itp.) dla najbardziej potrzebujących rodzin. 
9. We wtorek Imieniny ks. proboszcza. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencjach o 18.00. 
10. Za ofiary złożone dzisiaj na remont kościoła i te składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
W dniach 10-12 kwietnia b.r. w parafii p.w. św. Michała Archanioła organizowane są Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne. Prowadzącymi będą panowie Piotr Pałka i Hubert Kowalski, wysokiej klasy dyrygenci i kompozytorzy muzyki związanej z liturgią, współpracujący z filharmoniami i najwybitniejszymi muzykami, mający na koncie prowadzenie wiele znaczących wydarzeń jak m.in. oprawa liturgii podczas wizyty Papieża Benedykta XVI w Polsce czy prowadzenie liturgii podczas uroczystości kanonizacji świętej siostry Faustyny Kowalskiej w Rzymie. Nie ma ograniczeń wiekowych. Rozpoczęcie w piątek o godz. 16.30 w Szkole Podstawowej nr 2.
Zachęcamy do udziału. Więcej informacji na plakatach oraz na stronie internetowej (www.wlm.swiebodzin.pl, www.facebook.com/wlm.swiebodzin oraz na stronie parafii św. Michała www.michael.swiebodzin.pl).
Świebodzin 15.03.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u