Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do służby Bożej. Po Mszy św. o 10.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
2. We wtorek 27 kwietnia Narodowy Dzień Pokuty za grzechy przeciwko życiu człowieka. W kolejną bolesną rocznicę uchwalenia ustawy aborcyjnej modlić się będziemy o przebaczenie i miłosierdzie dla całego narodu.
3. W czwartek 29 kwietnia Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego z czasw II wojny światowej.
4. W sobotę św. Józefa Rzemieślnika patrona ludzi pracy
5. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwo majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św. ,po Mszy Nabożeństwo Majowe. W niedzielę nabożeństwo o 17.30-przed Mszą wieczorną.
6. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Odwiedziny chorych z soboty: ks. Darek od 8.00., ks. Leopold od 10.00.
7. Biuro Radia Maryja organizuje wyjazd na beatyfikację ks. Jerzego Popiełuszki. Wyjazd 6 czerwca, koszt przejazdu 65 zł. , zapisy w kawiarni pod plebanią przy parafii M.B. Kórlowej Polski.
8. W dniu 19 kwietnia w Zielonej Górze Ks. bp Stefan Regmunt ustanowił 33 kolejnych świeckich nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. Cieszymy się, że wśród nich było dwch naszych parafian panowie: Marek Małagocki i pan Andrzej Gierasimowicz. Od dziś dołączają do dwóch już posługujących szafarzy. Dziękujemy za podjęcie się tego zadania i życzymy owocne posługiwania.
9. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 25.04.2010, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u