Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu. Msza św. o 13.15 z udziałem dzieci kl. I i II wraz z rodzicami.
2. Od dzisiaj do środy trwać będą Rekolekcje Parafialne. Naszym duchowym ćwiczeniom przewodniczył będzie ks. Proboszcz Jacek Makowiecki, którego serdecznie witamy i życzymy obfitości darów Ducha Św. Szczegółowy program rekolekcji na plakatach przy wyjściu z kościoła.
3. W czwartek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.
4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.15; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
5. W Wielkim Poście do skarbony przy ołtarzu M.B. Nieustającej Pomocy składamy ofiary na Jałmużnę Postną. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątki. Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
6. We wtorek po Mszy św. zapraszamy na spotkanie PZC.
7. W sobotę 21.03 o 19.00 odbędzie się ostatnia przed świętami nauka przed chrztem.
8. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza do Rokitna od 20 do 22 marca na rekolekcje dla małżonków odnawiające więzi małżeńskie. Szczegóły na plakacie.
9. W imieniu Caritas Diecezji Ziel.- Gorzowskiej, prosimy bardzo o włączenie się w akcję: 1% podatku na Caritas. Szczegóły na ulotkach , które prosimy wziąć przy wyjściu z kościoła.
10. Prosimy o włączenie się w społeczną akcję zbierania podpisów mającą na celu przywrócenie dnia wolnego od pracy w uroczystości Trzech Króli. Osoby, które chcą poprzeć tę akcję prosimy o przyjście w przyszłą niedzielę z dowodem osobistym.
11. Za ofiary złożone dzisiaj na tacę a przeznaczone na remonty w naszej parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
 
Świebodzin 15.03.2009 Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u