Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu. Zaraz po ogłoszeniach wspólna adoracja N.S. zakończona błogosławieństwem.
2. Rekolekcje dla młodzieży odbędą się od 4 do 6 marca. W związku rekolekcjami w poniedziałek, wtorek i środę nie będzie Mszy św. o godz. 9.00.
3. We wtorek na Mszę św. wieczorna i spotkanie zaprasza Odnowa w Duchu Św.
4. Akcja Katolicka zaprasza w środę na Mszę św. i kolejną katechezę dla dorosłych.
5. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek miesiąca. O 17.30 wystawienie N.S. i wspólna modlitwa w intencji powołań. Po Mszy spotkanie dla osób dorosłych , które chciałyby przyjąć
s. bierzmowania.
6. W przyszłą niedzielę Mszą św. o 15.00 rozpocznie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej.
7. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla młodzieży i dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
8. Przypominamy o ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
9. Do nabycia Gość Niedzielny z filmem o Benedykcie XVI i Niedziela po 4,50 zł. Polecamy artykuły: Między nami kardynałami; Uwolnić niedzielę; Benedykt XVI – Niezłomny; Niedziela bez prądu; I o Światowych Dniach Młodzieży w Świebodzinie – w dodatku Aspekty.
10. Za ofiary złożone na cele misyjne – 840 zł – i te składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! Osobę, która zamówiła Mszę św. 4 marca o 9.00 prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.

Świebodzin 03.03.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u