Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu. 
2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla młodzieży i dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
3. Rekolekcje dla młodzieży odbędą się od 12 do 14 marca. W związku rekolekcjami w poniedziałek, wtorek i środę nie będzie Mszy św. o godz. 9.00
4. Dzisiaj  na Msze św. o 15.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. II gimnazjum wraz z Rodzicami na podsumowanie półrocza.
5. Akcja Katolicka zaprasza w środę na Mszę św. i kolejną katechezę dla dorosłych.
6. Przypominamy o ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
7. W Wielkim Poście składamy  ofiary na Jałmużnę Postną do skarbony przy ołtarzu M.B. nieustającej Pomocy. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od  pokarmów  mięsnych  w piątki.  Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
8. Przy obrazie M.B. Nieustającej Pomocy Siostry przygotowały kartki świąteczne z kopertami – pojedyncze po 60 gr., podwójne po 1,50 gr. Ofiary z kartek zostaną przeznaczone na zakup obrusów ołtarzowych.
9. W przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca- ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na remont dachu.
10. W związku z bezprawiem ujawnianym przy nieudzieleniu miejsca na platformie cyfrowej dla Telewizji Trwam i bezczynnością rządzących w tej sprawie, prosimy wszystkich, którzy tego nie uczynili aby wychodząc z kościoła wpisali się na listę protestujących przeciwko dyskryminującym działaniom KRRiT. Wraz z Akcją Katolicką kierujemy także petycję do władz samorządowych w tej sprawie.
11. Za ofiary złożone na cele misyjne – 1300 zł – i te składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! Osobę, która zamówiła  Mszę św. 27 marca o 18.00 prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. 

Świebodzin 11.03.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u